B2B Networking – Nowoczesny system rekomendacji biznesowych

b2b-networkingIle razy zdarzyło Ci się w życiu szukać usługodawcy z polecenia? Pytałeś rodzinę, znajomych, czytałeś fora internetowe i nadal nie byłeś do końca pewien swojej decyzji. W końcu jak zaufać czytając anonimowe opinie w internecie? Czy faktycznie negatywny post jest skutkiem źle wykonanej usługi, a może jedynie nieuczciwego działania konkurencji? W takiej sytuacji warto skorzystać ze sprawdzonych rekomendacji, które można znaleźć w serwisie B2BNetworking (www.b2bnetworking.pl).

B2BNetworking umożliwia tworzenie profili przedsiębiorstw – wizytówek w internecie. Jednak główną zaletą systemu, a zarazem funkcją, która go wyróżnia spośród innych rozwiązań tego typu, jest możliwość dodawania rekomendacji przedsiębiorstwom i organizacjom z którymi współpracowaliśmy. Dodatkowo można również zaprezentować zrealizowane przez siebie projekty, a także informacje o posiadanych certyfikatach.  Te wszystkie elementy wpływają na podwyższenie wiarygodności przedsiębiorstwa, a także mogą bezpośrednio przyczynić się do większego zainteresowania naszymi usługami potencjalnych partnerów biznesowych.

Dlaczego takie rozwiązanie może być korzystne? Jest kilka argumentów:

  • Opinie od prawdziwych firm, a nie anonimowych profili,
  • Rzetelne opinie, łatwe do zweryfikowania,
  • Czytelna siatka powiązań biznesowych – sieci kontaktów,
  • Kompleksowe informacje o firmie,
  • Możliwość porównywania doświadczenia i wybór na tej podstawie najlepszej oferty.

Ważną informacją jest to, że korzystanie z serwisu B2BNetworking jest bezpłatne, a za uiszczeniem dodatkowej opłaty – już od 14,99zł/miesięcznie użytkownik otrzymuje dostęp do dodatkowych funkcjonalności systemu. Więcej informacji  na temat możliwości systemu można znaleźć na stronie www.b2bnetworking.pl oraz w mediach społecznościowych: FacebookTwitter.

dotacje-na-innowacje