B2B Networking – postaw na rozpoznawalność

b2b-networkingIle razy próbując pozyskać nowego klienta słyszałeś: „Ale ja Państwa nie kojarzę”? Takie zdanie potrafi skutecznie zamknąć drogę do dalszych rozmów handlowych i zaprzepaścić szanse na intratny kontrakt. Co w takim wypadku możemy zrobić, aby kolejny raz dobra okazja nie przeszła nam obok? Warto postawić na rozpoznawalność i założyć konto w systemie B2B Networking.Portal B2B Networking pozwala na założenie konta firmom i instytucjom otoczenia biznesu. Dzięki funkcjonalnościom serwisu możliwe jest ciekawe, a przede wszystkim wartościowe, zaprezentowanie własnej organizacji. Poprzez system rekomendacji opierający się na opiniach osób z nami współpracujących możliwe jest zbudowanie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności w branży. W końcu nic nie podnosi tak naszej wiarygodności jak rzetelne rekomendacje innych przedsiębiorców wraz z opisem zrealizowanych wspólnie projektów.

Poza systemem do rekomendacji i możliwością tworzenia profesjonalnej wizytówki firmy system umożliwia publikowanie informacji na temat oferty a także publikowanie zapytań. Dodatkowo możliwe jest przeglądanie rankingów firm i na ich podstawie wybieranie odpowiedniego partnera biznesowego, który posiada sprawdzone rekomendacje do realizacji interesujących nas projektów. System umożliwia także bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami, co znacznie usprawnia pierwszy kontakt.

Poszukujesz dobrego miejsca na promocje swojej firmy? B2B Networking idealnie się do tego nadaje, gdyż nadrzędnym celem systemu jest rozwój ekosystemu solidnych i rzetelnych partnerów biznesowych. Chcesz dowiedzieć się więcej – zajrzyj na stronę www.b2bnetworking.pl  i załóż bezpłatne konto w serwisie. Zapraszaj swoich partnerów biznesowych i wspólnie twórzcie sieć zaufanego biznesu. Zachęcamy także do śledzenia profili B2B Networking w mediach społecznościowych: FacebookTwitter.

dotacje-na-innowacje