Business Training – Jak rozpocząć biznes i nie zwariować?

Business Training - Jak rozpocząć biznes i nie zwariować?Własna firma może być źródłem ogromnej radości. Może też przysporzyć sporo zmartwień jeśli już na samym początku popełnimy proste błędy. Ich uniknięcie jest jednak bardzo łatwe. Wystarczy pamiętać o podstawowych kwestiach, którymi rządzi się każdy biznes. Właśnie tę wiedzę chciałam przekazać uczestnikom spotkania: „Business Training – Jak rozpocząć biznes i nie zwariować?”, które miałam przyjemność wczoraj poprowadzić w Business Link Trójmiasto.

Spotkanie skierowane było dla osób planujących własną działalność i początkujących przedsiębiorców. Bazując na własnych doświadczeniach chciałam dostarczyć im praktyczne rady dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Konsulti choć jest młodym przedsiębiorstwem sporo już przeszło. Miałam zatem o czym opowiadać. Po więcej szczegółów zapraszam do prezentacji:

Za zaproszenie do Business Link Trójmiasto, możliwość poprowadzenia szkolenia i pomoc techniczną chciałabym serdecznie podziękować: Kindze Kukowskiej, Michałowi Nowakowi oraz Pawłowi Czerwińskiemu. Drobne niespodzianki dla uczestników to zasługa Agaty Kukwy z Black Pearls.

Na spotkaniu zjawiło się około 20 osób co utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto przekazywać tego typu wiedzę. Jeśli myślisz o założeniu swojej firmy to pomyśl sobie o tym, że za rok możesz żałować, że nie zacząłeś dzisiaj 🙂