Konsulti na MamStartup.pl

MamStartup.pl to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto myśli o uruchomieniu swojego projektu w sieci. Jako że, branża młodych przedsiębiorstw internetowych tzw. startupów rozwija się prężnie w naszym kraju, znaleźli się ludzie, którzy chętnie posłużą takim firmom swoją wiedzą i doświadczeniem. Efektem ich pracy jest strona, na łamach której przeczytać można praktyczne porady dotyczące zakładania startupu, felietony ekspertów oraz najświeższe informacje z branży. Poza artykułami znajduje się tam też kalendarz ważnych imprez, tablica z ofertami pracy oraz lista mentorów.

Dziś chciałabym się pochwalić naszą owocną współpracą. W listopadzie 2011 został opublikowany mój pierwszy tekst, który związany jest z nieodłącznym elementem każdego przedsięwzięcia: „Analiza SWOT – pierwszy etap w projektowaniu”. Kolejna część poradnika: „O analizie SWOT trochę praktyczniej” jest już dostępna w serwisie.

Oprócz pisania artykułów, na stronie pełnię również rolę mentora i doradzam w takich sprawach jak: budowanie zespołu, identyfikowanie swoich mocnych stron, analizy SWOT, tworzenie biznesplanów czy zakładanie działalności gospodarczej. Zapraszam wszystkich do lektury i odwiedzania serwisu MamStartup.pl.