Konsulti na Politechnice Gdańskiej

Logo Wydział Zarządzania Politechnika GdańskaWczoraj, 14.11.2013, przeprowadziłam na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej szkolenie „Jak rozpocząć biznes i i nie zwariować?!”. Spotkanie to było dla mnie miłym zaskoczeniem, gdyż zorganizowali je studenci III roku Zarządzania Inżynierskiego. Rzadko się zdarza, żeby cała grupa stawiła się o godz. 17:00 na dodatkowych, nieobowiązkowych zajęciach. Studentów do działania inspiruje wykładowczyni przedmiotu Planowanie Produktu – pani dr inż. Anna Lis, która zdaje sobie sprawę, że same zajęcia podczas toku studiów to za mało.

Studenci, pomimo później pory, starali się aktywnie uczestniczyć w spotkaniu. Na twarzach często widziałam zdziwienie, zaskoczenie,a często również rozbawienie. Po zakończeniu szkolenia pojawiły się pytania z sali, co było budujące, gdyż oznaczało, że po 2 godzinach szare komórki wciąż funkcjonowały 🙂

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami. Mam nadzieję, że również dla studentów był to miło spędzony czas.

Dyplom - podziękowanie za szkolenie na WZ PG

PREZENTACJA: Jak rozpocząć biznes i nie zwariować?!