Konsulti.pl współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku

Logo WSB GdańskWczoraj, 25 września 2013 r.,  miałam przyjemność przeprowadzić warsztat „Nieoszlifowany diament to Ty? Ujawnij swój potencjał i pokaż się pracodawcy” na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Odbył się on w ramach Forum Praktyki Gospodarczej, której w tym roku przyświecało hasło: Zainwestuj w siebie i dokonaj zmiany. W pierwszej części wydarzenia uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach. Następnie zostali zaproszeni na spotkanie z Dr Ireną Eris, która podzieliła się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sukcesu jej firmy. 

Warsztat starałam się tak przygotować, żeby z jednej strony uczestnicy otrzymali ode mnie jak najwięcej cennych informacji i wskazówek, a z drugiej, aby mogli również sami czynnie uczestniczyć w spotkaniu. Ze względu na ograniczony czas spotkania niektóre tematy nie mogły zostać poruszone bardzo szczegółowo, jednakże mam nadzieję, że sam warsztat dał uczestnikom szerszy pogląd na planowanie kariery.

Na warsztacie zostały poruszone poniższe zagadnienia:

W tym miejscu chciałabym podziękować Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, która zaufała mi i zaproponowała poprowadzenie warsztatów. Cieszę się, że mogłam brać czynny udział w tak prestiżowym wydarzeniu. Chciałam również podziękować wszystkim uczestnikom moim warsztatów. Dziękuję za zaangażowanie podczas spotkania i dzielenie się własnymi doświadczeniami. Wiem, że w grupie dopiero co poznanych osób nie jest to łatwe, więc tym bardziej jestem pełna podziwu.

Poniższej przedstawiam infografikę, która obrazuje wyniki ankiety poszkoleniowej:

Ocena szkolenia Nieoszlifowany diament to Ty

Źródło obrazka: WSB