Networking w nowoczesnym wydaniu

„Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie”. W obecnych czasach, kiedy konkurencja jest ogromna, niezmiernie trudnym staje się odpowiednie pozycjonowanie marki. Tradycyjna reklama nie przynosi efektów, a bezpośrednie spotkania biznesowe zajmują dużo czasu, a ich wyniki często nie są satysfakcjonujące. Dodatkowo ważne jest dla korzystać z polecanych i sprawdzonych kontrahentów bądź usługodawców. Co więcej, coraz więcej firm i osób nawiązuje kontakty jedynie wirtualne, co oznacza, że naturalnym środowiskiem biznesowym staje się internet. W odpowiedzi na te wszystkie wyzwania współczesnych relacji przychodzi innowacyjna platforma www.b2bnetworking.pl.

b2b-networkingB2bnetworking.pl to serwis pozwalający na stworzenie zaufanej sieci kontaktów biznesowych. Zaufanie to słowo klucz dla tego rozwiązania. Wiarygodność firm, ich rzetelność i jakość usług uwierzytelniana jest przez partnerów biznesowych, którzy potwierdzają fakt realizowanych wspólnie projektów. Dzięki temu na profilu firmy pojawiają się informacje o projektach, które stanowią doskonałe porfolio dla użytkowników posiadających konto w serwisie. Taka prezentacja usług umożliwia naszym potencjalnym partnerom zweryfikowanie doświadczenia, a także daje możliwość bezpośrednio skontaktować się z kontrahentem, który wystawił referencje. W konsekwencji tego możemy szybko i sprawnie zweryfikować potencjalnych usługodawców.

System umożliwia wyszukiwanie firm po rekomendacjach, co oznacza, że promowane są te firmy, które posiadają większą ilość potwierdzonych przez klienta zrealizowanych projektów. Jednak to nie wszystko. System umożliwia także umieszczenie oferty przedsiębiorstwa czy zapytań ofertowych, co poszerza grono odbiorców takich informacji, czyli naszych potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

B2bnetworking.pl to miejsce w którym można znaleźć rzetelnych i sprawdzonych partnerów. Cena najtańszego pakietu wynosi 14,99 zł netto. Wydaje się być to nieduża inwestycja w aspekcie możliwych korzyści dla przedsiębiorstwa. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.b2bnetworking.pl oraz w mediach społecznościowych: FacebookTwitter.

dotacje-na-innowacje