O własnej działalności – cykl wywiadów

Prowadzenie własnej działalności to wielkie wyzwanie. Podatki, zusy, faktury czy ciągle goniące terminy to coś z czym każdy z nas, osób prowadzących działalność, ma do czynienia na co dzień. Przedsiębiorca samodzielnie zarządzający swoją firmą musi być specem od wszystkiego. Księgowy, marketingowiec czy handlowiec to tylko kilka z niezliczonych funkcji jakie przychodzi nam pełnić. Jednakże jeśli to taka odpowiedzialność i ciężki kawałek chleba, to czemu ludzie sami pchają swój los w otchłań samozatrudnienia? Odpowiedź na to pytanie, jak i inne związane z prowadzeniem własnej działalności, znajdziecie odpowiedź w cyklu wywiadów z osobami, które zdecydowały się w taki sposób poprowadzić swoją karierę.

W cyklu wywiadów poznasz osoby, które zdecydowały się na własną działalność gospodarczą. Każda z nich dostanie dokładnie taki sam zestaw pytań. Myślę, że dzięki temu, będzie można w ciekawy sposób porównać odpowiedzi każdej z nich.

Rozmowy te mają być swego rodzaju poradnikiem dla osób wciąż wahających się nad podjęciem decyzji o własnej działalności. Może uda im się rozwiać pewne wątpliwości, albo otworzyć oczy na problemy, z których nie zdawali sobie wcześniej sprawy. Doświadczenie innych to coś z czego na pewno warto korzystać.

Jeśli Ty również prowadzisz własną działalność i chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, to zapraszam do odpowiedzi na poniższe pytania i kontaktu na adres e-mail: kontakt@konsulti.pl.

Zestaw pytań:

Powiedz kilka słów o sobie i swojej firmie (profil działalności, od kiedy istnieje)

Skąd pomysł na własną działalność?

Jaka jest według Ciebie największa zaleta własnej działalności?

O dobrym już było. To teraz jakie są wady własnej działalności?

Czy pojawiły się jakieś przeszkody podczas zakładania działalności lub już w trakcie istnienia firmy?

Czy coś należałoby zmienić w polskim ustawodawstwie, aby prowadzenie działalności było prostsze?

Czy masz jakąś radę dla osób dopiero zakładających swoją działalność?

KONTAKT:

 

Już niebawem pierwszy wywiad. Zapraszam serdecznie!