Odkryj swój potencjał – ocena cyklu warsztatów

Od 26 listopada 2013 przez 3 kolejne wtorki spotykałyśmy się wraz z Patrycją Bronk (Alternativva) z uczestnikami, a tak naprawdę uczestniczkami warsztatów „Odkryj swój potencjał i osiągnij sukces„. Był to czas aktywnego działania, twórczego myślenia i wielu niesamowitych zmian i przemyśleń, które dokonywały się podczas warsztatów. Również dla nas, prowadzących, był to cudowne chwile, które pokazały, że to co robimy ma sens i przynosi wymierne korzyści dla uczestników. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Dziś przyszła pora na krótkie podsumowanie, które już tradycyjnie przedstawione zostanie za pomocą infografiki.

Ocena szkoleń - infografika

 

Serdeczne podziękowania należą się również dla naszych partnerów cyklu spotkań: KreacjeHani, VirtualRecruiter, Strefa PM oraz Geek Girls Carrots.

Logo: Virtual Recruiter, Strefa PM, KreacjeHani.pl, Geek Girls Carrots

Ja osobiście chciałabym podziękować jeszcze Patrycji Bronk, która jest doskonałym partnerem biznesowym i niezastąpionym Project Managerem. Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze wiele okazji do owocnej współpracy.

Patrycja Bronk, Dominika Łobodzińska

Dziękuję również wszystkim uczestniczkom spotkania za aktywny udział, chęć i otwartość na dzielenie się swoimi doświadczeniami.

A za rekomendacje niech posłużą poniższe zdjęcia: