Sieć kontaktów przepisem na sukces?

Szeroko rozumiane „kontakty”, szczególnie na początku naszej działalności gospodarczej, stanowią najpewniejszą drogę zdobywania pierwszych intersujących zleceń. Przecież każdy z nas chętniej skorzysta z usług firmy, której efekty pracy może zobaczyć u znajomego, niż z wybranej losowo w Internecie firmy. Powstaje jednak pytanie, jak stworzyć taką sieć kontaktów?

Pomoc na starcie

b2b-networkingDla początkujących przedsiębiorców pomocna okaże się innowacyjna platforma b2bnetworking.pl. Ideą portalu jest stworzenie zaufanej sieci kontaktów składającej się z współpracowników, których doświadczenie i rzetelność potwierdzają inne jednostki. Dzięki temu będziecie mieć Państwo pewność, że zamawiany produkt bądź usługa spełni oczekiwania. Dodatkową zaletę transakcji zawieranych za pośrednictwem platform B2B jest fakt, że odpowiadają one potrzebom współczesnego rynku, gdyż pozwalają błyskawicznie reagować na zaistniałe w firmie sytuacje.

Z myślą o Przedsiębiorcach i Instytucjach Otoczenia Biznesu powstała platforma B2BNetworking

Rozumiejąc różne potrzeby Przedsiębiorców i Instytucji Otoczenia Biznesu portal oferuje dwa odmienne pakiety, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tzw. „Mały pakiet” pozwala na dostęp do konta tylko jednej osobie. Koszt usługi wynosi 14,99 zł netto, jest jednorazowy i nieograniczony w czasie. „Duży pakiet” zezwala na dostęp do konta aż 10 użytkownikom. Koszt tej usługi wynosi 29,99 zł netto. Podobnie jak w pierwszym wypadku, użytkownik ponosi opłatę tylko raz.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.b2bnetworking.pl oraz w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter.

dotacje-na-innowacje