Twoja firma właśnie wkracza na rynek?

Rywalizacja na rynku sprzedażowym w Polsce trwa w najlepsze. Coraz trudniej wyróżnić się w tłumie i przekonać potencjalnych inwestorów, że nasz biznes jest najatrakcyjniejszy.

seller_game

 

Seller Game to interaktywna, sprzedażowa gra komputerowa

Jest to innowacyjna aplikacja, która w łatwy sposób pomaga sprawdzić swoje kompetencje. Jest stworzona dla doświadczonych przedsiębiorców, aktywnie działających sprzedawców oraz osób dopiero planujących otworzyć własną działalność.

Gry pozwalają zmierzyć kompetencje lub predyspozycje pracownika oraz możliwie obiektywnie porównać je z kompetencjami lub predyspozycjami innych osób. Są zatem coraz częściej wykorzystywane nie tylko w selekcji kandydatów do pracy, ale także w ewaluacji dotychczasowych pracowników.

Gry to, najogólniej rzecz ujmując, takie aktywności ludzkie, które mają określony cel, przebiegają według ściśle określonych zasad, są dobrowolne, powtarzalne. W grze może brać udział jedna osoba lub grupa osób. Uczestnicy mogą współpracować lub mogą konkurować.

Nudne obowiązki staramy się zamienić w ciekawe i inspirujące wyzwanie, które ma doprowadzić do zwiększenia skuteczności pozyskiwania Klientów.

 

Przetestuj http://www.seller-game.pl  i przekonaj się sam!

Docieramy do szerokiej publiczności, każdego dnia, na całym świecie przez:

Facebook – https://www.facebook.com/sellergamepolska

Twitter – https://twitter.com/Seller_Game

 

Jeśli zatem macie Państwo problem biznesowy i chcieliby Państwo przyjrzeć się możliwościom rozwiązania go przy wsparciu gier to zachęcamy do kontaktu.

dotacje-na-innowacje