Wierzymy, że najskuteczniejszym sposobem uczenia się jest nauka przez zabawę

Gry szkoleniowe to nowoczesne i skuteczne narzędzie rozwijające kompetencje pracowników. Symulacje biznesowe to szybki sposób na weryfikację posiadanych umiejętności w praktyce, bez narażania się na realne, negatywne konsekwencje. Badania naukowe pozwalają stwierdzić, że gry szkoleniowe są atrakcyjniejsze, skuteczniejsze oraz bardziej angażujące niż tradycyjne metody szkolenia.
Przedstawiamy Seller Game – interaktywną, sprzedażową grę szkoleniową!seller_game

Wejdź na www.seller-game.pl i sprawdź już teraz, jak komputerowa gra szkoleniowa może pomóc udoskonalić Twoje umiejętności sprzedażowe

Nauczysz się jak:

  1. Pozyskiwać klientów

Jesteś odpowiedzialny za przygotowywanie ofert i rabatów, które pozwolą efektywnie pozyskać nowych klientów. Nauczysz się także skutecznego planowania budżetu i operowania w jego granicach.

  1. Budować relacje handlowe

Sprzedając, nie zapominaj o klientach, których już pozyskałeś. Inwestuj w relacje i badaj poziom zadowolenia partnerów handlowych aby maksymalnie zwiększyć wydajność.

  1. Osiągnąć wyznaczone cele

W Seller Game stawiasz czoła realizacji planu, który zlecił Tobie Zarząd. Czy jesteś w stanie spełnić swoje wytyczne oraz zaspokoić potrzeby kierownictwa? Czy zrobisz to lepiej niż Twoi konkurenci?

 

Przetestuj http://www.seller-game.pl  i przekonaj się sam!

Docieramy do szerokiej publiczności, każdego dnia, na całym świecie przez:

Facebook – https://www.facebook.com/sellergamepolska

Twitter – https://twitter.com/Seller_Game

 

dotacje-na-innowacje