YOU Conference

Dziś był wyjątkowy dzień. Na zaproszenie Stowarzyszenia Absolwenci Gdynia Business Week miałam okazję przeprowadzić na „YOU Conference” prezentację na temat tego jak kreować swój „Wizerunek w sieci”. Nie mogłam odmówić, ponieważ  celem konferencji jest promowanie przedsiębiorczości wśród uczniów trójmiejskich szkół licealnych i uczelni wyższych oraz wspieranie działań związanych z rozwojem osobistym. W gronie prelegentów znaleźli się także: Aleksandra Harasiuk, która opowiadała o „Konflikcie”, Krzysztof Skrobański, który poruszył temat „Form prowadzenia działalności gospodarczych” oraz Julia Dziedziul, która opowiadała o swojej przygodzie z jednym z serwisów społecznościowych.

Prezentacja: Wizerunek w sieci

Konferencja zorganizowana w PPNT zgromadziła bardzo wiele młodych osób. To duże wyróżnienie móc wystąpić przed taką publicznością i podzielić się z nią swoimi doświadczeniami. Po zakończeniu prezentacji sporo osób miało pytania dotyczące budowania swojego wizerunku w sieci. Miło jest wiedzieć, że aż dla tylu słuchaczy była to cenna lekcja.

W podziękowaniu od organizatorów otrzymałam miły upominek:

You Conference

Serdecznie dziękuję za zaproszenie Julii Dziedziul oraz prezes stowarzyszenia AGBW Natalii Hałas. Wielkie podziękowania należą się również pozostałym członkom organizacji za stworzenie fantastycznej inicjatywy i przygotowanie znakomitej konferencji.

YOU Conference