Zaproszenie na 5 GGC Trójmiasto

LOGO GGC 3miastoJuż w piątek 22.03.2013 roku odbędzie się kolejne spotkanie Geek Girls Carrots Trójmiasto. Będzie miało ono miejsce tradycyjnie w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER i zacznie się o godzinie  19.00.

Kim są Geek Girls Carrots?

Mówiąc najprościej jest to społeczność dziewczyn lubiących nowe technologię. Na spotkania przychodzą programistki, PM, specjalistki od social media, graficzki, właścicielki firm i wiele wiele innych kobiet zainteresowanych przede wszystkim rozwojem i profesjonalną ścieżką kariery. Inicjatywa ta została zainicjowana przez Kamilę Sidor i Kamilę Stępniowską w Warszawie i obecnie dynamicznie się rozwija w kilku miastach w Polsce (między innymi u nas w Trójmieście). Spotkania w Trójmieście odbywają się dzięki dużemu zaangażowaniu Moniki Bogdanowicz, która bardzo intensywnie stara się, aby społeczność  prężnie działała.

Głównym celem spotkań GGC jest wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, wzbogacanie swoich umiejętności (podczas warsztatów), poznawanie nowych ludzi w czasie networkingu, a przede wszystkim miło spędzony czas w gronie profesjonalistek i profesjonalistów. Spotkania to zazwyczaj 2 prelekcję, mniej oficjalny warsztat, a na koniec sesja networkingowa w miłym otoczeniu.

 

Czego można się spodziewać na 5 spotkaniu GGC Trójmiasto?

5 spotkanie GGC będzie bardzo męskie … Wyjątkowo wszyscy prelegenci to mężczyźni. Zobaczymy jak sobie poradzą w tak wybitnym, damskim gronie 😉

Kogo i o czym będzie można posłuchać:

  • Piotr Bucki, Manager projektów, Coach, Trener (Grupa Nokaut)
    Kto umiał się przewrócić, czyli dlaczego ważne są błędy i którymi danymi nie warto się jarać
  • Karol Zieliński, Managing Director (PayLane)
    Skończ gadać o startupach. Zacznij robić biznes.
  • Paweł Neubauer, CTO at (UXPin.com)
    Only dead fish swim with the stream” – Lean Startup i odkrywanie obszarów poza strefą komfortu. 
  • Prezentacja Rafała Janika (wydawnictwo Think Media) o książce Jessiki Livingstone „Porozmawiajmy o Startupach”. 

Po oficjalnej części przyjdzie czas na mniej formalny networking, który odbędzie się w Restauracji Indyjskiej Mantra w Gdańsku.

 

Najważniejsze informacje:

Termin: 22 marca 2013 godz. 19.00

Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości STARTER (ul. Lęborska 3B)

Sposób rezerwacji: http://www.5ggc3miasto.evenea.pl/

Więcej informacji:

5 GGC Trójmiasto – wydarzenie na facebooku 

Grupa GGC Trójmiasto 

Strona społeczności GGC

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKIE OSOBY (zarówno GEEK Girls, jak i GEEK Boys)  NA SPOTKANIE! Czeka Was duża doza cennych informacji i jeszcze większa ilość motywacji oraz przede wszystkim miła atmosfera.